Tek Tıkla Twitter'dan Video İndirin!

İndirmek istediğin videoyu bulamadık. Lütfen tekrar dene.
TikTok
Instagram

Nasıl Kullanılır?

Bağlantıyı Kopyalayın

1- İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını Twitter üzerinden kopyalayın.

Kopyaladığınız bağlantıyı indireyim.com'a yapıştırın.

2- indireyim.com adresine girin ve kopyaladığınız video bağlantısını yapıştırın. Sonrasında ise "İndir" butonuna basmanız yeterli olacaktır.

İstediğiniz çözünürlükte indirin.

3- İndirmek istediğiniz video herhangi bir kısıtlamaya dahil değilse indirme bağlantılarının olduğu sayfaya yönlendirilmiş olacaksınız. İndir butonuna bastığınız anda cihazınıza video indirilecektir.

Twitter videolarını kolayca indir

Fazla zeki Twitter botu

Pratik bir yöntem mi arıyorsun? Tek yapman gereken @indireyim hesabını etiketlemek. En geç bir dakika içerisinde sana indirme linkini cevap olarak göndereceğiz.

MP4 veya GIF formatında Twitter videolarını indirin

MP4 ve GIF formatında indir

İndireyim.com, Twitter'dan indirdiğiniz videoları MP4 ve GIF formatında indirmenize olanak sağlar. İndirme işlemini yaparken çözünürlük seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Hayır, indiremezsiniz. indireyim.com downloader uygulaması, özel hesaplardan veya özel tweetlerden video ve GIF indirmenize olanak sağlamaz. Lütfen video indirerek yasaları çiğnemediğinizden, telif hakkıyla korunduğundan veya sahibi hakkında özel bilgiler içerebileceğinden emin olun.

Twitter'da indirmek istediğin videonun altına @indireyim profilini etiketlemeniz halinde çok akıllı twitter video indirme botumuz size video linki saniyeler içinde cevap olarak iletecektir. Gelen bağlantıya tıklayarak indirmek istediğiniz video'nun varsa farklı çözünürlüklerdeki ve boyutlardaki versiyonlarına aynı zamanda yüksek çözünürlüklü HD video haline anında ulaşabilirsiniz.

Android apk uygulamaları, ios cep telefonlar için uygulamalar, Chrome, Mozilla, Safari, Telegram eklentileri ya da bilgisayar'da kullanılabilecek programlardan ziyade indireyim.com'u ya da twitter'da @indireyim video indirme botunu kullanarak başka hiç bir programa ihtiyaç duymadan veya uygulama yüklemeden video download edebilirsiniz.

İndirmek istediğiniz videonun altına @indireyim yazarak saniyeler içerisinde Twitter'dan video indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sizinle paylaşılan bağlantıya tıklayıp dilediğiniz çözünürlüğü seçmek.